Kompletní sbírka cenných kovů z Bělé!
V Bělé pod Bezdězem se konalo poslední mistrovství republiky této sezony. Na start se postavili kordisté a kordistky v žákovské kategorii. A dařilo se nám náramně!
V dívkách si titul mistryně republiky odváží Elda Mirovská, která nepoznala po celý turnaj hořkost porážky. Na stupně vítězů ji doprovodila Terka Stehnejová, která Eldě podlehla v semifinále a na krk si tedy pověsila bronzovou medaili! Sedmým mástem se blýskla ještě Sára Marčíková, věkem ještě mladší žačka. Dobře šermovala i Rézi Váchová, věkem taktéž mladší žačka, které postup do osmičky utekl o pár zásahů. Elda ukořistila i vítězství v Českém poháru.
V soutěži chlapců jsme měli na startu tři mladší žáky, kteří sbírali především zkušenosti, ale velmi pěkně se dařilo Honzíkovi Vítkovi, který obsadil 11. místo.
Týmová soutěž přinesla v holkách velkou bitvu o titul, kdy nakonec naše holky tahaly za kratší konec a zlato jim uteklo o 4 zásahy. Ale i tak je stříbro super. Kluci ve složení Honza Vítek, Ríša Smutný a Martin Kamenický obsadili 8 místo.
Víkendová bilance je tedy 1x zlato, 1 x stříbro a 1 x bronz! Všem blahopřejeme!
18.06.2018 22:41:47
tstefflova
154161_175934062433100_6831193_n.jpg
logo-fie_en.gif
cov-logo.jpg
Bez názvu.png
Logo HLM.jpg
www.uskserm.cz, Sámova 1, Praha 10, email: USKserm@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one