Medailové žně v Bystřici, v Olomouci jsme vyšli naprázdno
Velmi se dařilo našim závodníkům na MČR seniorů/seniorek a kadetů/kadetek ve fleretu v Bystřici n.Pernštejnem.
Andy Bímová se po dvou letech vrací na seniorský trůn a veze si zlato. Stejně tak obhájila vítězství v Českém poháru. Druhé zlato přidala spolu spolu s Eliškou, Verčou a Týnou v soutěži družstev, kde USK nenašlo přemožitele dlouhých 16 let! V soutěži seniorů jsme měli hned 3 zástupce v osmiččce, ale tentokrát to bohužel necinklo, Krejča byl pátý, nestárnoucí Pepa i s nemocným kolenem šestý a Samko Blanár osmý. V soutěži týmů svedli Krejča, Pepa, Samko a Filip boj s týmem Sokola Brno I, které držel hlavně nejlepší český fleretista Saša Choupenitch, ale nakonec odešli těsně poraženi. Kluci tak sice neobhájili loňské zlato, ale i stříbro je super!
V neděli byla na pořadu dne soutěž kadetů a kadetek. A dočkali jsme se dalších bronzových hodů, kdy na třetích místech skončili shodně jak Verča v soutěži děvčat, tak trochu překvapivě i Metoděj! V soutěži týmů jsme zastoupení neměli.
Současně s MČR v Bystřici se konal turnaj juniorů a juniorek v kordu v Olomouci. Zástupce jsme měli jen v soutěži kluků, ale bohužel Tomášova pouť skončila hned v prvním kole a Vašek po ne zcela povedeném první kole narazil v boji o osmičku na Bryknera z SC Praha a do jeho pouť soutěží tak skončila na 14.místě, což je jistě škoda a ne zcela to odpovídá jeho možnostem.
Summary uplynulého víkendu: 2 x zlato, 1 x stříbro, 2 x bronz! Super, blahopřejeme všem a těšíme se na další turnaje!
03.06.2018 21:46:55
tstefflova
154161_175934062433100_6831193_n.jpg
logo-fie_en.gif
cov-logo.jpg
Bez názvu.png
Logo HLM.jpg
www.uskserm.cz, Sámova 1, Praha 10, email: USKserm@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one