První mistrovský víkend
Ve velkém stylu jsme zahájili první soutěže mistrovství ČR. V Liberci se konalo MČR mladšího žactva a seniorstva. V mladších žačkách vybojovala bronz Sára Marčíková, Rézi Váchová byla 7. a Adélka Vacíková 8. Ani kluci se nedali zahanbit a bronz si vybojoval Martin Kamenický, v osmičce ho doprovodil ještě Honza Vítek na 5. místě. Ze seniorské soutěže si odváží bronz Richard Pokorný, v seniorkách se umístila Gábi Vacínová na 8. místě.
V neděli v soutěži týmů mladší žačky obhájily loňské prvenství a Sára, Rézi a Adélka si na krk pověsily zlaté medaile. Mladší žáci bojovali, tým ve složení Martin Kamenický, Honza Vítek, Bárt Kopecký a Richard Smutný obsadili 7. místo z 11 týmů. V seniorech jsme na konec postavili tými dva. USK B ve složení Richard Pokorný, Vašek Lokaj a Tomáš Svoboda skončilo na nepopulární bramborové pozici, USK A ve složení Fanda Sochor, Tomáš Kovařík a Pavel Švanda byli nakonec 8 z 15ti členného pole. Dařilo se i seniorkám, které konečně dokázaly prolomit smůlu z posledních let a prohrály až těsně ve finále. Tým ve složení Gábi Vacínová, Míša Šedivá, Anička Šámalová a velké překvapení Terka Smutná (která si odskočila z trenérské pozice) si pověsil na krk stříbrné medaile!
Soutěžilo se i ve fleretu. V Ostravě soutěžili minižáci/minižačky a juniorky/junioři. I z Ostravy odvážíme cenný kov, když další bronz do naši letošní sbírky zajistil Kuba Zdeněk! V juniorkách skončila Verča Musílková těsně pod stupni vítězů na 5. místě. V minižácích Eliáš Vyskočil skončil na 8. místě. V soutěži týmů jsme bohužel neměli žádné zastoupení.
Kompletní výsledky najdete na stránkách www.czechfencing.cz.
Suma sumárum - 1 x zlato, 1 x stříbro, 4 x bronz, 9 x umístění ve finálové osmičce. Gratulujeme a jedeme dáááál!
21.05.2018 08:16:02
tstefflova
154161_175934062433100_6831193_n.jpg
logo-fie_en.gif
cov-logo.jpg
Bez názvu.png
Logo HLM.jpg
www.uskserm.cz, Sámova 1, Praha 10, email: USKserm@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one