PRÁZDNINY!!!!
Tak máme za sebou poslední tréninky, známe vítěze turnájků na konci sezony a můžou začít prázdniny! Tedy skoro všem, část reprezentantů se připravuje na nadcházející Mistrovství světa v Lipsku, tak ti si musí na volno počkat až na konec července.
Trochu bilance na závěr :) V této sezoně jsme získali na mistrovstvích republik 6 zlatých, 2 stříbrné a 6 bronzových medailí. K tomu jsme přidali mnoho umístění ve finálových osmičkách v jednotlivcích nebo těsně pod stupni vítězů v týmových soutěžích. Andy Bímová, Barča Prokešová a Eliška Mirovská se staly vítězkami Českého poháru pro sezonu 2016/2017. Ale dařilo se nám i na zahraničních planších. Richard Pokorný byl členem kordového týmu, který vyhrál světový pohár ve Vancouveru a přivezl historický bronz z ME v Tbilisi. Ale i ostatní reprezentanti, i když se nedostali na medailové pozice, vozili body ze světových pohárů dospělých i juniorů, nebo sbírali zkušenosti na mládežnických mezinárodních turnajích a kadetském okruhu.
Všem patří velký dík, za to, s jakou vervou trénovali. I rodičům, za podporu, protože bez jejich pomoci by to šlo všechno mnohem hůř. A v neposlední řadě musíme poděkovat trenérům, kteří se o všechny starají - takže díky Oldo, Pepo, Terko, Kamčo, Jirko a Luboši!
Uvidíme se buď na soustředěních na konci srpna, nebo potom v září na Hase. Krásné léto všem!
04.07.2017 13:17:52
tstefflova
154161_175934062433100_6831193_n.jpg
logo-fie_en.gif
cov-logo.jpg
Bez názvu.png
Logo HLM.jpg
www.uskserm.cz, Sámova 1, Praha 10, email: USKserm@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one