Po krátké odmlce opět přinášíme info o závodních plánech pro nadcházející prodloužený víkend. Již ve čtvrtek 22.3. začíná tradiční megavelký turnaj mládeže ve Wroclavi, když se na představí v kategorii kord dívky U15 Jasmína Branná s Terkou Stehnejovou a v U13 Eliška Mirovská s Rézi Váchovou. V pátek pokračuje soutěž chlapců korditů, kde máme nakonec jen jednoho zástupce - Honzíka Vítka v kategorii U13. V sobotu šermují fleretisté kluci, konkrétně v kategorii U15 Vítek Křelina, v U13 Kuba Kolář a Adam Fiala a v U11 Péťa Štěpánek. Neděle se ponese ve znamení fleretu děvčat, naše naděje vkládáme do Verči Musílkové (U15) a Barči Prokešové (U11). Hlavní ale je, si to pořádně užít a načerpat další zkušenosti! Velký dík patří i doprovodu rodičů a trenérů (Honza Krejčík, Anička Šámalová, Pepa Prokeš).
V pátek 23.3. startují předkola Grand Prix v kordu mužů v Budapešti, kde budeme bedlivě sledovat snažení Richarda Pokorného a v sobotu následují kluky i děvčata, spolu s našimi Gábi Vacínovou a Martinou Zlínskou. Držíme palce, ať se všichni tři představí i v neděli mezi posledními 64 šermíři.
A aby toho nebylo málo, o víkendu pořádáme v Letňanech závody v kordu juniorů a mladších žaček, tak kdo máte volno, přijďte zafandit a podívat se na pěkný šerm!
Držíme všem palce, ať je nadcházející víkend úspěšný!
Víme, že výsledkový servis a fotogalerie lehce ustrnuly, což bylo dáno velkým časovým vytížením, ale věříme, že po tomto víkendu doplníme část informací a hlavně budeme moci přidat zbrusu nové radostné zprávy z Wroclavi, Budapešti nebo Letňan!
07.04.2017 23:23:00
tstefflova
154161_175934062433100_6831193_n.jpg
logo-fie_en.gif
cov-logo.jpg
Bez názvu.png
Logo HLM.jpg
www.uskserm.cz, Sámova 1, Praha 10, email: USKserm@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one