Konec prázdnin, začínáme zase trénovat!!
Příprava na sezonu v podobě soustředění v Žirovnici už je v plném proudu, od září se přidají i klasické tréninky v šermírně. Začínáme pěkně zostra, hned v pondělí 2.9.2019 :)
Noví zájemci o šerm, nechť dorazí do šermírny na první trénink na 16:30. S sebou si přineste pohodlné sportovní oblečení a boty s pevnou podrážkou a samozřejmě dobrá náladu. Pokročilí budou mít trénink od 17 hodin.
Pokud nemůžete dorazit hned v pondělí 2.9., není problém, doražte libovolné pondělí nebo čtvrtek vždy na půl pátou a my se o vás už postaráme :)
Tak se těšíme!
Detaily platby za soustředění
Cena pobytu činí 3.200,- Kč. V ceně není zahrnuta doprava.
• Záloha 1.000 Kč je podmínkou rezervace. S platbou je nutno dodat přihlášku (jinak nelze platbu spárovat)
• Celou částku je třeba uhradit do 31. 6. 2019
• V případě, že potřebujete provést úhradu jinak, např. na více splátek, je samozřejmě možné se dohodnout individuálně. Klidně se nám ozvěte a určitě situaci vyřešíme.
Způsob úhrady:
• převodem z vašeho běžného účtu – jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte (ve formátu ddmmrr)
• číslo účtu 2201077716/2010
Finanční částku může z určité části uhradit váš zaměstnavatel. Pokud budete potřebovat potvrzení o pobytu dítěte nebo fakturu pro zaměstnavatele, obratem vám ji zašleme. Do tábora nebude přijato dítě, které nemá zaplacený pobyt (pokud nebude předem výslovně dohodnuto jinak)!
Storno poplatky jsou:
• do 16 dnů před začátkem tábora 50 %
• méně jak 15 dnů před začátkem tábora 0 %.
Pravidla pro vrácení/nevrácení zaplacené ceny:
• Pokud je dítě odhlášeno ze zdravotních důvodů, a je to doloženo lékařským potvrzením, vrací se uhrazená částka v plné výši.
• Pokud dítě nastoupí později nebo ukončí pobyt dříve ze zdravotních důvodů, a je to doloženo lékařským potvrzením, vrací se poplatek za stravu za absentované dny v plné výši.
• Pokud dítě nastoupí později nebo ukončí pobyt z jiných důvodů (stesk po rodičích, odjezd na dovolenou s rodiči, sportovní a jiná soustředění atd.) nevrací se žádná finanční náhrada.
• Pokud dítě způsobí škodu na majetku tábora či dopravním prostředku, jsou rodiče povinni škodu uhradit.
• Při hrubém narušení kázně a táborového řádu může být dítě odesláno domů bez náhrady
Jarní bazar šermířského vybavení
V pondělí 4.3.2019 v době tréninku (15:30 - 19:00) proběhne na Hase (konkrétně v posilovně pod šermírnou) bazar vybavení.
Doražte využít tuto jedinečnou možnost pořídit vybavení, které stejně budete potřebovat, z druhé ruky za výhodnější cenu. S výběrem vám samozřejmě pomůžeme. Pokud si nevyberete, nebo nebudeme mít pro vás nic vhodného, pomůžeme vám i s výběrem a objednáním vybavení nového.
Pokud máte i něco na prodej, samozřejmě to přineste a přidáme to mezi nabízené věci :)
Budeme se na vás těšit!
Přihlašování na letní soutředění v Žirovnici bylo odstartováno!
V pondělí 18.2.2019 bylo spuštěno online přihlašování na soustředění USK Praha v Žirovnici. Neváhejte a přihlaste se! :)
Jede se poslední prázdninový týden, tedy od neděle 25.8. do soboty 31.8., cena za pobyt a jídlo 3.200,-. Hlavní náplní je fyzická příprava, hry, táborák, výlet...šermířské věci potřebovat nebudete :) Přihlašování je možné pouze přes níže uvedený odkaz. Po vyplnění a odeslání formuláře obdržíte na e-mail další informace. Do 30.6. je nutné zaplatit zálohu 1000,- Kč. Doprava není zahrnuta v ceně, ale pokusíme se jako vždy domluvit nějaké společné odvozy, aby např. cestu tam zajistili jedni rodiče a cestu zpět naoplátku druzí.
Tak neváhejte a přihlašujte se, bude to stát opět za to :) Pokud máte jakékoliv dotazy, pište na náš mail nebo se ptejte na tréninku svých trenérů!
Do nového roku s novým rozvrhem tréninků :)
Přejeme vám všem krásný start do roku 2019, ať je šťastný, a to nejen na šermířských planších :)
S novým rokem přichází i malá změna pondělních a čtvrtečních tréninků:

Trénink nováčků: 16:30 - 18:00 (od 17:20 volný šerm)
Trénink pokročilých 17:00 - 19:00 (od 17:20 volný šerm, trénink nohou bude podle účasti následovat po tréninku)

Šermířské školy bude možné nadále dostávat před zahájením tréninku po dohodě s trenéry, nebo v průběhu volného šermu.
Čeká nás náročný prosinec, ale bude to stát za to :)
Vánoce jsou sice až za nějaký ten týden, ale my si dáme vánoční dárek v předstihu. 8.12.2018 se začne rekonstruovat podlaha v šermírně! Od 10.12. do 14.12. tedy odpadají všechny tréninky. Přesto sledujte naše stránky nebo facebook, kdyby se rekonstrukce stihla dřív, dáme vědět :)
Ale tím prosincový program nekončí. Čekají nás tradiční turnaje o MiniKrále i Krále Vánoc, večírek, ale nově i možnost pro rodiče si vyzkoušet šerm na vlastní kůži. Zde je program:
17.12. od 16:30 první šerm nováčků
17.12. od 17:00 turnaj o MiniKrále Vánoc 2018
19.12. od 16:30 turnaj o Krále Vánoc 2018
19.12. od 16:30 šerm rodičů
19.12. od 18:00 vánoční večírek v restauraci U Sedlerů, Karlovo náměstí

Těšíme se na vás na jakékoliv z uvedených akcí a přejeme co nejklidnější prožití adventního času!
Bazar vybavení
Potřebujete dokoupit vybavení nebo naopak prodat věci, které vám jsou malé? Pak doražte 5.10. od 15:30 do šermírny na Hase a podívejte se, jestli se vám bude něco z nabízených věcí hodit. Pokud chcete prodávat, doražte prosím o 15 min dříve, ať vše v klidu připravíme. Bude také možnost objednat vybavení nové, se vším vám pomůžeme.
Těšíme se na vás :)
Konečně jsme i na facebooku! :)
Do nové sezony vstupujeme i s novým informačním kanálem :) Díky Míše Šedivé a Tomáši Svobodovi jsme konečně i na facebooku. Pokud budete mít jakékoliv fotky z turnajů nebo akcí, pošlete nám je na uskserm@gmail.com a obratem je tam vystavíme. Taktéž tam naleznete informace o změnách tréninků nebo jiné důležité informace.
Začínáme!!!
Prázdniny jsou už pomalu u konce, soustředění za námi a je čas zase začít :) Začínáme trénovat od pondělí 3.září, tak určitě doražte. Pokud nemůžete hned v pondělí, nevadí, doražte kdykoliv později.
Během prvního týdne si domluvíte tréninkové časy a školy tak, aby se vám to hodilo i do rozvrhů. Každopádně tréninky zůstáváají zatím stejné jako loňskou sezonu.
Těšíme se na vás!!!
Poslední trénink dětí a zakončení sezony
Poslední trénink dětí se uskuteční v pondělí 25.6.2018. Je také nutné vyklidit sušárnu, abychom ji mohli uklidit, nezapomeňte si případně tašku na věci. Kordy a masky můžete nechat v trenérské, tam to není problém.
Zakončení sezony proběhne ve středu 27.6.2018 v restauraci Na Pěšinách, v Kobylisích od 18 hod. Všichni jste srdečně zváni. Bližší informace naleznete na přiloženém letáčku.
Všem přejeme krásné prázdniny, pokud ještě nejste přihlášení na soustředění a měli byste zájem jet, rychle se přihlašte. Více informací najdete v příspěvcích níže, ev. si napište na e-mail uskserm@gmail.com a my vám pošleme detaily.
Užijte si volno, sledujte výkony našich reprezentantů na mistrovství světa v Číně a těšíme se na všechny zase v září!
154161_175934062433100_6831193_n.jpg
logo-fie_en.gif
cov-logo.jpg
Bez názvu.png
Logo HLM.jpg
www.uskserm.cz, Sámova 1, Praha 10, email: USKserm@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one