USK oblečení

Teplákové soupravy a trika USK
 
Ještě nemáte naši klubovou teplákovku nebo triko se jménem? Nezoufejte :)
 
Stále je možné oblečení doobjednat! Není problém si vyzkoušet velikost či se podívat na vlastní oči, jak soupravy vypadají ve skutečném provedení. Vždy po určité době, když se sejde větší množství objednávek, necháme vyrobit další kusy. Je možné samozřejmě objednávat i samotné bundy bez tepláků.

 
Případné dotazy a objednávky směřujte buď přímo na Terezu Stefflovou nebo na email uskserm@gmail.com

 
Přední strana - logo USK
Přední strana - logo USK
Záda - logo Českého šermířského svazu
Záda - logo Českého šermířského svazu
Děkujeme firmě Lemansport za bezchybnou a vstřícnou spolupráci, za pomoc s výběrem a grafickým návrhem, za rychlou realizaci a zajištění možnosti doobjednávek ! 
 
Navštivte stránky Lemansportu
Navštivte stránky Lemansportu
Sortiment ERREA můžete shlédnout na stránkách Lemansportu
Sortiment ERREA můžete shlédnout na stránkách Lemansportu
Můžete vybírat ze dvou typů teplákových souprav ERREA. Liší se trochu v designu, v použitém materiálu a v ceně. Design a ceny můžete porovnat na obrázcích níže. V obou případech jsme zvolili bílý podklad s modrými a červenými prvky. Na levé straně vepředu je vyšito logo a název klubu USK Praha. Díky zvolené barevné kombinaci a velkému potisku na zádech "Czech fencing federation" lze teplákové soupravy nosit i na zahraničních soutěžích jako reprezentační. 
Co se materiálu týče, typ Davenport je ze 100% polyesteru a typ Belmont je z polyesterového mikrovlákna. Zjednodušeně lze říci, že první typ připomíná spíše tepláky, druhý spíše šusťáky. Jsou k dispozici samozřejmě i dětské velikosti, ovšem ty jsou nabízeny pouze pro typ Davenport. Není problém ukázat na porovnání oba typy souprav, tak se nebojte zeptat :)
Varianta Davenport
690,- (bunda) + 580,- (kalhoty) + 200,- (potisk) = 1470,- Kč

 
 
Davenport
kalhoty
Trika USK se jménem

Další možností jsou příjemná bavlněná trika v tmavomodré barvě, kdy na srdci je logo USK (sovička) a vpravo dole jméno dle vlastního výběru. V pravém horním rohu a vlevo pod rukou jsou nápisy ERREA. Možnost opět shlédnout na vlastní oči, pokud jste trika ještě na nikom neviděli.
Cena trika s potiskem je 250,- Kč

 
foto z katalogu před potiskem
foto z katalogu před potiskem
foto s potiskem
foto s potiskem
154161_175934062433100_6831193_n.jpg
logo-fie_en.gif
cov-logo.jpg
Bez názvu.png
Logo HLM.jpg
www.uskserm.cz, Sámova 1, Praha 10, email: USKserm@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one