Co nás čeká o víkendu 25. - 26.10.?
Opět máme před sebou nabitý víkend. Kordisti a kordistky vyrazí na první seniorské světové poháry v této sezoně - kluci do švýcarského Bernu, holky do italského Legnana. V Letňanech se potkají kordoví mladší žáci a mladší žačky, kadeti jedou na závody ECC do Klagenfurtu. Závody čekají i fleretisty a fleretistky v Brně, kde proběhne turnaj v juniorské a seniorské kategorii. Na brněnské závody pak navazuje jednodenní soustředění, takže šermu bude dost a dost :)
Snad jsme na nikoho nezapomněli, všem držíme palce, ať se daří!
Tréninky v prázdninovém týdnu 27. - 31.10.
Vzhledem k tomu, že většina škol má prázdniny, ruší se pondělní (27.10.) trénink dětí, a to jak skupiny nováčků 16:30 - 17:30, tak pokročilých 17:30 - 19:00. Trénink je zrušen i pro Krejčovu tréninkovou skupinu (Olda, Péťa, Barča, Jirka, Saša). V úterý 28.10. je normálně kordový trénink 17:00 - 19:00. Ve čtvrtek 30.10. jsou tréninky již normálně, i když chápeme, že účast může být nižší.
Každopádně všichni, co mají prázdniny, tak ať si je užijí a načerpají nové síly do tréninku :)
Do Olomouce ve velkém počtu
V sobotu 18.10. jedeme na závody kadetů kordistů do Olomouce, a po delší době opět v početnější skupině. Naše barvy budou hájit kadeti Vašek, Jirka a Michal a žáci Tim a Martin. O kluky se bude starat duo Tereza a Tereza, tak doufáme, že se z Olomouce budeme vracet se vztyčenou hlavou a s dobrými výsledky.
V neděli 19.10. nás bude reprezentovat Eliška v soutěži mini žaček. Tajně doufáme v umístění na bedně, na které Elí určitě má. Ale hlavní je, si závody užít! A v tom jí bude pomáhat Klára :)
Držíme palce!!!
Soustředění kordu žen
Od pátku 17.10. do neděle 19.10. si daly na Hase dostaveníčko reprezentatky v kordu žen na pravidelném soustředění, aby naladily formu na blížící se první světový pohár v Legnanu. Tradičně se soustředění účastní i mladé naděje českého šermu z celé republiky, kdy mají možnost si zašermovat se zkušenými závodnicemi.
Světový pohár v San Franciscu
Tento týden odlétá Krejča spolu s fleretovým týmem pod vedením Pepy na světový pohár do San Francisca. Čeká je soutěž jednotlivců i družstev, tak držíme palce, ať se zadaří a kluci se vrátí s nějakým pěkným výsledkem!
Lázeňský pohár
V sobotu 11.10. se koná v Karlových Varech 46. ročník Lázeňského poháru v šermu kordem mužů. Zastoupení budeme mít početné, věříme, že zasáhneme do bojů o nejvyšší příčky. Na závody holek v neděli do Varů vyrazí také téměř kompletní možné obsazení. Tak doufejme, že bude USK i v nové sezoně vidět hodně vysoko :)

Držíme všem palce!
POZOR, info pro "Krejčovu" skupinu !
Jelikož Krejča musí pečovat i o svou šermířskou kariéru a čekají ho soustředění a závody, uvádíme pro přehlednost dny, kdy nemůže být přítomen na tréninku na HASE: 6.10., 9.10., 16.10., 20.10., 27.10., 24.11. a 27.11. Pro jeho tréninkovou skupinu (Barča, Péťa, Oldík, Jirka, Saša) to samozřejmě neznamená, že by v tyto dny nebyl pro ně trénink. Pouze nebudou mít individuální program, ale mohou se začlenit do tréninku nováčků a mírně pokročilých od 16:30 do 18 hod, kde určitě také zažijí plno legrace a i se třeba něčemu přiučí.
Děkujeme za pochopení. V případě dotazů pište na náš mail uskserm@gmail.com.
Další víkend plný šermu :)
O víkendu budeme opět šermovat na více frontách. V Letňanech čeká na kordové kadety a kadetky první závod letošní sezony. Andy Bímová s Kubou Sobotkou absolvují o víkendu každý rovnou dva fleretové závody v Budapešti. A byť to zprvu vypadalo na velkou skupinu, do Šternberka nakonec vyrazí pouze poslední mohykánka Verča na závody mladších žaček ve fleretu.

DRŽÍME VŠEM PALCE!!!
Čeká nás nabitý víkend!
O víkendu 20. a 21.9. se rozjedeme do různých koutů nejen Čech, ale i Evropy. Andy a Krejča vyrazí s Pepou do rakouského Grazu na fleretový turnaj seniorů/seniorek. Vojta s Vaškem pod vedením Oldy vyjedou změřit síly s evropskou špičkou na juniorský světový pohár v Luxemburgu. Mladí fleretisté (kadeti a junioři) pojedou sbírat body do Ostravy na tradiční Čermákům memoriál. A sezona začíná i mladším kordovým kategoriím. V Bělé pod Bezdězem se koná soutěž ml. žáků/ml. žaček a žáků/žaček, kde se doufejme také vejdeme mezi nejlepší.

VŠEM DRŽÍME PALCE A PŘEJEME HODNĚ ÚSPĚCHŮ!!!
První závody v sezoně 2014/2015
Sezóna už definitivně začíná! Jako první se do ní pustí kadeti na závodech v maďarském Györu. Držte palce Kubovi Sobotkovi, Kájovi Volfovi a Kubovi Zdeňkovi ve fleretu a Vaškovi Lokajovi v kordu!
154161_175934062433100_6831193_n.jpg
logo-fie_en.gif
cov-logo.jpg
Bez názvu.png
Logo HLM.jpg
www.uskserm.cz, Sámova 1, Praha 10, email: USKserm@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one