Lázeňský pohár
V sobotu 11.10. se koná v Karlových Varech 46. ročník Lázeňského poháru v šermu kordem mužů. Zastoupení budeme mít početné, věříme, že zasáhneme do bojů o nejvyšší příčky. Na závody holek v neděli do Varů vyrazí také téměř kompletní možné obsazení. Tak doufejme, že bude USK i v nové sezoně vidět hodně vysoko :)

Držíme všem palce!
POZOR, info pro "Krejčovu" skupinu !
Jelikož Krejča musí pečovat i o svou šermířskou kariéru a čekají ho soustředění a závody, uvádíme pro přehlednost dny, kdy nemůže být přítomen na tréninku na HASE: 6.10., 9.10., 16.10., 20.10., 27.10., 24.11. a 27.11. Pro jeho tréninkovou skupinu (Barča, Péťa, Oldík, Jirka, Saša) to samozřejmě neznamená, že by v tyto dny nebyl pro ně trénink. Pouze nebudou mít individuální program, ale mohou se začlenit do tréninku nováčků a mírně pokročilých od 16:30 do 18 hod, kde určitě také zažijí plno legrace a i se třeba něčemu přiučí.
Děkujeme za pochopení. V případě dotazů pište na náš mail uskserm@gmail.com.
Další víkend plný šermu :)
O víkendu budeme opět šermovat na více frontách. V Letňanech čeká na kordové kadety a kadetky první závod letošní sezony. Andy Bímová s Kubou Sobotkou absolvují o víkendu každý rovnou dva fleretové závody v Budapešti. A byť to zprvu vypadalo na velkou skupinu, do Šternberka nakonec vyrazí pouze poslední mohykánka Verča na závody mladších žaček ve fleretu.

DRŽÍME VŠEM PALCE!!!
Čeká nás nabitý víkend!
O víkendu 20. a 21.9. se rozjedeme do různých koutů nejen Čech, ale i Evropy. Andy a Krejča vyrazí s Pepou do rakouského Grazu na fleretový turnaj seniorů/seniorek. Vojta s Vaškem pod vedením Oldy vyjedou změřit síly s evropskou špičkou na juniorský světový pohár v Luxemburgu. Mladí fleretisté (kadeti a junioři) pojedou sbírat body do Ostravy na tradiční Čermákům memoriál. A sezona začíná i mladším kordovým kategoriím. V Bělé pod Bezdězem se koná soutěž ml. žáků/ml. žaček a žáků/žaček, kde se doufejme také vejdeme mezi nejlepší.

VŠEM DRŽÍME PALCE A PŘEJEME HODNĚ ÚSPĚCHŮ!!!
První závody v sezoně 2014/2015
Sezóna už definitivně začíná! Jako první se do ní pustí kadeti na závodech v maďarském Györu. Držte palce Kubovi Sobotkovi, Kájovi Volfovi a Kubovi Zdeňkovi ve fleretu a Vaškovi Lokajovi v kordu!
Sporťáček
Chcete přihlásit své dítě na šerm a chcete se dozvědět o tomto sportu víc? Přijďte se na nás podívat na sportovní akci Sporťáček, v sobotu 6.9.2014 do areálu Hamr v Braníku. Odpovíme na všechny Vaše dotazy, děti se mohou podívat na šerm na vlastní oči a i si ho vyzkoušet. Těšíme se na Vás!
Nový web
Spustili jsme pro Vás nový web. Doufáme, že se Vám bude líbit.
Tréninky od 1.9.2014
Úplní nováčci budou mít tréninky v pondělí a čvrtek od 16:30 do 17:30.

Pokročilí z loňska a předloňska od 17:30 do 19:00

TAK TAK
154161_175934062433100_6831193_n.jpg
logo-fie_en.gif
cov-logo.jpg
Bez názvu.png
Logo HLM.jpg
www.uskserm.cz, Sámova 1, Praha 10, email: USKserm@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one