POZOR POZOR, blíží se trunaj o (mini) Krále Vánoc !!!
Vánoce se kvapem blíží a s nimi i náš turnaj o Krále Vánoc. Tento rok jsme se rozhodli uspořádat i variantu pro naše nejmladší závodníky, a tak tedy ve čtvrtek 18.12. se místo tréninku bude konat turnaj o (mini)Krále Vánoc. Zkrátka nepřijdou ani děti, které ještě nešermují. Na vítěze čekají poháry, na ostatní drobné ceny. Bude plno zábavy, tak určitě doražte, nejedná se žádný "vážný" turnaj :)
Tradiční turnaj o Krále Vánoc, pro ostřílené matadory, se pak uskuteční v pondělí 22.12., pravděpodobně od půl šesté. Systém soutěže vytvoříme podle počtu lidí, kteří dorazí. Doufejme, že již bude připravený náš nový putovní pohár, takže bude opravdu o co bojovat :)
Závody v Praze, ale i v Mödlingu
Ani s blížícími se Vánoci nepolevujeme a stále šermujeme :) Kordové kluky a holky čekají závody v Praze Vršovicích, a to v kategoriích junioři a seniorky. Zástupců budeme mít požehnaně, ani by se sem všichni nevešli, každopádně snad budeme opět vidět vysoko. Fleretisté mají tentokrát volno, pouze Andy Bímová vyrazila na závody do rakouského Mödlingu.
Držíme všem palce!
První adventní víkend opět ve znamení šermu
Ani první adventní víkend neznamená přestávku v nabité šermířské sezoně. Andy Bímová se bude pokoušet ukořistit další body do světového žebříčku na seniorském fleretovém GP v Turíně. Do Turína měl jet i Honza Krejčík, ale zdravotní indispozice mu nakonec bohužel nedovolila na závody odjet. Kuba Sobotka, Kuba "Zdenda" Zdeněk a Karel Volf vyrazí na závody evropského kadetského okruhu do německého Halle. Ani kordisté nebudou zahálet a zúčastní se mezinárodních seniorských závodů v německém Reutlingenu. Barvy USK budou hájit Matyáš a Kuba Ambrožovi.
Všem držíme palce a Krejčovi přejeme rychlé zotavení! Sledujte nejen naše závodníky online v Turíně a Reutlingenu.
Možnost doobjednání teplákových souprav a trik
Upozorňujeme na možnost doobjednání klubových teplákových souprav a trik. Bližší informace naleznete na našich stránkách v kategorii USK oblečení, nebo pište na náš e-mail, nebo se ptejte na tréninku. Další kolo objednávky bychom chtěli stihnout do konce roku, pokud se sejde dost zájemců. Tak neváhejte a objednávejte :)
Fleretisté v Praze a Liberci, kordisté v Bratislavě
Víkend 22. - 23.11. bude převážně ve znamení fleretu. Na domácí půdě na Hase se v sobotu sejdou senioři a seniorky, aby v neděli navázali ještě společným soustředěním. Naši nejmladší fleretisté vyjedou do Liberce, kde budou závodit kluci i holky v kategorii mladších žáků a žáků. Pro některé to bude premiéra, někteří jsou již ostřílenými matadory :)
Kordoví junioři se pokusí urvat opět nějaký ten bodík do světového žebříčku na světovém poháru v Bratislavě.
Držíme všem palce, ať se závody vydaří dle představ!
Proč je dobré chodit na páteční kordové tréninky?
Odpověď je jednoduchá :) Nikdy nevíte, jaká sranda nás napadne a co se bude dít. Tentokrát jsme uspořádali miniturnaj sv. Martina. Ceny byly lákavé jak pro mladší tak pro starší účastníky, ale hlavně jsme si dobře zašermovali. Co na tom, že se nás sešlo méně než obvykle, zvolený systém soutěže zaručil dost šermu pro všechny. Kdo na tréninku nebyl, může litovat, a doufat, že příště bude taky "u toho". Jo a na závěr bychom měli uvést, že vyhrál Fanouš, překvapivě, ale nedali jsme mu to zadarmo :)
Fanouš

Fanouš

Při vymýšlení systému jsme se trochu zapotili...
Drobné ceny

Drobné ceny

Byly ceny jak pro mladší, tak pro starší, svatomartinské ale nesmělo chybět
Účastníci

Účastníci

Klára, Bárt, Gábi, Fanouš, Maruška a Tereza
Komplet

Komplet

Účastníci s cenami :)
Trénink v pondělí 17.11.
Vzhledem ke státnímu svátku a prázdninám dětí nebude v pondělí 17.11.2014 trénink. Od úterý se trénuje již normálně v obvyklých časech.
Užijte si volno :)
Po delší době klidnější víkend
I když je víkend 8. - 9.11. v porovnání s těmi předešlými trochu klidnější, přesto budeme sledovat a držet palce našim závodníkům. Konkrétně v pátek 7.11. čeká na Andy závod světového poháru fleretistek v Paříži, a o víkendu se v Písku představí nejříve kordisté senioři, kde opět budeme mít silné zastoupení, a v neděli čeká soutěž na Marušku v kategorii juniorek a kadetek.
Opět nás čeká nabitý víkend
První listopadový víkend budeme opět závodit na více frontách, a to nejen na území České republiky, ale i mimo ni :) Mladí fleretisté a fleretistky pojedou do Opavy, kordoví žáci a žačky budou bojovat o co nejlepší umístění v Letňanech, junioři si zajedou v neděli na závody do Karlových Varů a dospělé holky vyjedou změřit síly s evropskými šermířkami na mezinárodní závody U23 do francouzského Colmaru.
Držíme všem palce, hodně úspěchů, důležité je si závody a šerm užívat, výsledky se pak jistě dostaví :)
Co nás čeká o víkendu 25. - 26.10.?
Opět máme před sebou nabitý víkend. Kordisti a kordistky vyrazí na první seniorské světové poháry v této sezoně - kluci do švýcarského Bernu, holky do italského Legnana. V Letňanech se potkají kordoví mladší žáci a mladší žačky, kadeti jedou na závody ECC do Klagenfurtu. Závody čekají i fleretisty a fleretistky v Brně, kde proběhne turnaj v juniorské a seniorské kategorii. Na brněnské závody pak navazuje jednodenní soustředění, takže šermu bude dost a dost :)
Snad jsme na nikoho nezapomněli, všem držíme palce, ať se daří!
154161_175934062433100_6831193_n.jpg
logo-fie_en.gif
cov-logo.jpg
Bez názvu.png
Logo HLM.jpg
www.uskserm.cz, Sámova 1, Praha 10, email: USKserm@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one