Fleretisté v Praze a Liberci, kordisté v Bratislavě
Víkend 22. - 23.11. bude převážně ve znamení fleretu. Na domácí půdě na Hase se v sobotu sejdou senioři a seniorky, aby v neděli navázali ještě společným soustředěním. Naši nejmladší fleretisté vyjedou do Liberce, kde budou závodit kluci i holky v kategorii mladších žáků a žáků. Pro některé to bude premiéra, někteří jsou již ostřílenými matadory :)
Kordoví junioři se pokusí urvat opět nějaký ten bodík do světového žebříčku na světovém poháru v Bratislavě.
Držíme všem palce, ať se závody vydaří dle představ!
Proč je dobré chodit na páteční kordové tréninky?
Odpověď je jednoduchá :) Nikdy nevíte, jaká sranda nás napadne a co se bude dít. Tentokrát jsme uspořádali miniturnaj sv. Martina. Ceny byly lákavé jak pro mladší tak pro starší účastníky, ale hlavně jsme si dobře zašermovali. Co na tom, že se nás sešlo méně než obvykle, zvolený systém soutěže zaručil dost šermu pro všechny. Kdo na tréninku nebyl, může litovat, a doufat, že příště bude taky "u toho". Jo a na závěr bychom měli uvést, že vyhrál Fanouš, překvapivě, ale nedali jsme mu to zadarmo :)
Fanouš

Fanouš

Při vymýšlení systému jsme se trochu zapotili...
Drobné ceny

Drobné ceny

Byly ceny jak pro mladší, tak pro starší, svatomartinské ale nesmělo chybět
Účastníci

Účastníci

Klára, Bárt, Gábi, Fanouš, Maruška a Tereza
Komplet

Komplet

Účastníci s cenami :)
Trénink v pondělí 17.11.
Vzhledem ke státnímu svátku a prázdninám dětí nebude v pondělí 17.11.2014 trénink. Od úterý se trénuje již normálně v obvyklých časech.
Užijte si volno :)
Po delší době klidnější víkend
I když je víkend 8. - 9.11. v porovnání s těmi předešlými trochu klidnější, přesto budeme sledovat a držet palce našim závodníkům. Konkrétně v pátek 7.11. čeká na Andy závod světového poháru fleretistek v Paříži, a o víkendu se v Písku představí nejříve kordisté senioři, kde opět budeme mít silné zastoupení, a v neděli čeká soutěž na Marušku v kategorii juniorek a kadetek.
Opět nás čeká nabitý víkend
První listopadový víkend budeme opět závodit na více frontách, a to nejen na území České republiky, ale i mimo ni :) Mladí fleretisté a fleretistky pojedou do Opavy, kordoví žáci a žačky budou bojovat o co nejlepší umístění v Letňanech, junioři si zajedou v neděli na závody do Karlových Varů a dospělé holky vyjedou změřit síly s evropskými šermířkami na mezinárodní závody U23 do francouzského Colmaru.
Držíme všem palce, hodně úspěchů, důležité je si závody a šerm užívat, výsledky se pak jistě dostaví :)
Co nás čeká o víkendu 25. - 26.10.?
Opět máme před sebou nabitý víkend. Kordisti a kordistky vyrazí na první seniorské světové poháry v této sezoně - kluci do švýcarského Bernu, holky do italského Legnana. V Letňanech se potkají kordoví mladší žáci a mladší žačky, kadeti jedou na závody ECC do Klagenfurtu. Závody čekají i fleretisty a fleretistky v Brně, kde proběhne turnaj v juniorské a seniorské kategorii. Na brněnské závody pak navazuje jednodenní soustředění, takže šermu bude dost a dost :)
Snad jsme na nikoho nezapomněli, všem držíme palce, ať se daří!
Tréninky v prázdninovém týdnu 27. - 31.10.
Vzhledem k tomu, že většina škol má prázdniny, ruší se pondělní (27.10.) trénink dětí, a to jak skupiny nováčků 16:30 - 17:30, tak pokročilých 17:30 - 19:00. Trénink je zrušen i pro Krejčovu tréninkovou skupinu (Olda, Péťa, Barča, Jirka, Saša). V úterý 28.10. je normálně kordový trénink 17:00 - 19:00. Ve čtvrtek 30.10. jsou tréninky již normálně, i když chápeme, že účast může být nižší.
Každopádně všichni, co mají prázdniny, tak ať si je užijí a načerpají nové síly do tréninku :)
Do Olomouce ve velkém počtu
V sobotu 18.10. jedeme na závody kadetů kordistů do Olomouce, a po delší době opět v početnější skupině. Naše barvy budou hájit kadeti Vašek, Jirka a Michal a žáci Tim a Martin. O kluky se bude starat duo Tereza a Tereza, tak doufáme, že se z Olomouce budeme vracet se vztyčenou hlavou a s dobrými výsledky.
V neděli 19.10. nás bude reprezentovat Eliška v soutěži mini žaček. Tajně doufáme v umístění na bedně, na které Elí určitě má. Ale hlavní je, si závody užít! A v tom jí bude pomáhat Klára :)
Držíme palce!!!
Soustředění kordu žen
Od pátku 17.10. do neděle 19.10. si daly na Hase dostaveníčko reprezentatky v kordu žen na pravidelném soustředění, aby naladily formu na blížící se první světový pohár v Legnanu. Tradičně se soustředění účastní i mladé naděje českého šermu z celé republiky, kdy mají možnost si zašermovat se zkušenými závodnicemi.
Světový pohár v San Franciscu
Tento týden odlétá Krejča spolu s fleretovým týmem pod vedením Pepy na světový pohár do San Francisca. Čeká je soutěž jednotlivců i družstev, tak držíme palce, ať se zadaří a kluci se vrátí s nějakým pěkným výsledkem!
154161_175934062433100_6831193_n.jpg
logo-fie_en.gif
cov-logo.jpg
Bez názvu.png
Logo HLM.jpg
www.uskserm.cz, Sámova 1, Praha 10, email: USKserm@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one