O víkendu do Bonnu i do Teplic či Mostu
Od pátku držíme palce Krejčovi na dalším ze závodů světového poháru v německém Bonnu. A o víkendu pak Timovi, Kubovi, Jasmíně a Anežce do Teplic. A rozhodně budeme myslet i na Kubu Švandu, který vyrazil na své první závody do Mostu!
Co nás čeká o víkendu 24. - 25.1.
O nadcházejícím víkendu si můžete vybrat, komu držet palce :) Míša Pěchovová s Martinou Olexovou vyrazily na další světový pohár kordistek, tentokrát do slunné Barcelony. Kadeti Kuba Sobotka a Vašek Lokaj vyjedou do Bratislavy na závody Evropského kadetského okruhu. A ani v Čechách, resp. na Moravě se nezahálí a v Opavě se koná fleretový turnaj mladších žáků a mladších žákyň. Do Opavy pojede Verča, Miki, Matěj a Natálka.
Držíme palce!
O víkendu do všech koutů Evropy
O víkendu 16. - 18.1. se naši šermíři rozjedou do všech koutů Evropy. Do polského Gdaňsku vyrazí na světový pohár seniorek ve fleretu Andy Bímová. Honza Krejčík odlétá taktéž na závod světového poháru, jen na opačnou stranu do Paříže. Fleretisty čekají kromě soutěže jednotlivců i zápolení o body do žebříčku družstev. O přidání nějakého toho bodíku do světového žebříčku juniorů-kordistů se bude ve švýcarské Basileji pokoušet Vojta Mirovský.
Závodit se nebude ale pouze po Evropě. V Mostě se uskuteční fleretové závody kluků i holek v kadetských a juniorských kategorií, kde budeme mít více než hojnou účast a věříme v nějaké to umístění na bedně :)
Sledujte naše závodníky i ostatní reprezentanty on-line a držte palce!
Fotky z listopadového fleretového Liberce konečně ve fotogalerii!
Omlouváme se za velké zpoždění, které bylo částečně dáno technickými problémy a poté vánočními svátky, ale konečně můžete shlédnout ve fotogalerii výběr fotek z fleretového závodu v Liberci, který se uskutečnil v listopadu. Kompletní fotky najdete na rajčeti.
Zase začínáme
Již druhý lednový víkend se začíná roztáčet kolotoč soutěží. Jako první na soutěžní planše vykročí Honza Krejčík na satelitu v Londýně, Vašek Lokaj na okruhu ECC v polském Krakowě a Kuba a Matyáš Ambrožovi na tradičním silně obsazeném mezinárodním závodě Bílý Medvěd v Berlíně.
Držíme všem palce, ať je vkročení do roku 2015 úspěšné!
Fotky z vánočního večírku
Ve fotogalerii se můžete podívat na fotky z vánočního večírku U Medvídků. Kdo tam byl ví, že to tam bylo fajn :) Kdo nevěří, ať dorazí za rok a přesvědčí se na vlastní oči...
Přejeme krásný rok 2015 !!!
Přejeme vám všem krásný a úspěšný rok 2015, ať se daří ve škole, v práci a samozřejmě i na šermířských planších dle vašich představ! Snad jste si o volnu odpočinuli a těšíme se na vás od 5.1., kdy to zase na tréninku trochu rozpoutáme :)
Tréninky do konce roku
Pomalu se blíží ke konci rok 2014. Pro ty, kteří se budou chtít kolem Vánoc a Silvestra pohnout a vysportovat nabraná kila, bude trénink v neděli 28.12., v pondělí 29.12. a v úterý 30.12.. Tréninky budou společné pro fleret i kord, takže neváhejte a přijďte. Začátky jsou vždycky v 17 hod.
Pokud vám to nevyjde, nebo nemáte chuť si o svátcích zašermovat, přejeme krásné Vánoce i Silvestra a uvidíme se na HASE v pondělí 5.1.2015!
Poslední závody v tomto roce
Tak už nás čekají poslední závody v roce 2014. Na Julisce se uskuteční 6. ročník Pražského vánočního maratonu v kordu a ve Vršovicích si rozdělí poslední stupně vítězů v této sezoně i mladí fleretisté. Svou velkou premieru si ve Vršovicích zažije i Barča Prokešová v kategorii minižaček :) Tak držíme všem palce!
Vánoční večírek USK Praha
Letošní vánoční setkání se uskuteční v pátek 19.12.2014 od 17 hodin v restauraci U Medvídků. Máme zarezervovaný salonek, tak určitě doražte, místa bude dost :) Vítáni samozřejmě budou i rodiče, stejně jako minulý rok.
Těšíme se :)
154161_175934062433100_6831193_n.jpg
logo-fie_en.gif
cov-logo.jpg
Bez názvu.png
Logo HLM.jpg
www.uskserm.cz, Sámova 1, Praha 10, email: USKserm@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one