Zase začínáme
Již druhý lednový víkend se začíná roztáčet kolotoč soutěží. Jako první na soutěžní planše vykročí Honza Krejčík na satelitu v Londýně, Vašek Lokaj na okruhu ECC v polském Krakowě a Kuba a Matyáš Ambrožovi na tradičním silně obsazeném mezinárodním závodě Bílý Medvěd v Berlíně.
Držíme všem palce, ať je vkročení do roku 2015 úspěšné!
Fotky z vánočního večírku
Ve fotogalerii se můžete podívat na fotky z vánočního večírku U Medvídků. Kdo tam byl ví, že to tam bylo fajn :) Kdo nevěří, ať dorazí za rok a přesvědčí se na vlastní oči...
Přejeme krásný rok 2015 !!!
Přejeme vám všem krásný a úspěšný rok 2015, ať se daří ve škole, v práci a samozřejmě i na šermířských planších dle vašich představ! Snad jste si o volnu odpočinuli a těšíme se na vás od 5.1., kdy to zase na tréninku trochu rozpoutáme :)
Tréninky do konce roku
Pomalu se blíží ke konci rok 2014. Pro ty, kteří se budou chtít kolem Vánoc a Silvestra pohnout a vysportovat nabraná kila, bude trénink v neděli 28.12., v pondělí 29.12. a v úterý 30.12.. Tréninky budou společné pro fleret i kord, takže neváhejte a přijďte. Začátky jsou vždycky v 17 hod.
Pokud vám to nevyjde, nebo nemáte chuť si o svátcích zašermovat, přejeme krásné Vánoce i Silvestra a uvidíme se na HASE v pondělí 5.1.2015!
Poslední závody v tomto roce
Tak už nás čekají poslední závody v roce 2014. Na Julisce se uskuteční 6. ročník Pražského vánočního maratonu v kordu a ve Vršovicích si rozdělí poslední stupně vítězů v této sezoně i mladí fleretisté. Svou velkou premieru si ve Vršovicích zažije i Barča Prokešová v kategorii minižaček :) Tak držíme všem palce!
Vánoční večírek USK Praha
Letošní vánoční setkání se uskuteční v pátek 19.12.2014 od 17 hodin v restauraci U Medvídků. Máme zarezervovaný salonek, tak určitě doražte, místa bude dost :) Vítáni samozřejmě budou i rodiče, stejně jako minulý rok.
Těšíme se :)
POZOR POZOR, blíží se trunaj o (mini) Krále Vánoc !!!
Vánoce se kvapem blíží a s nimi i náš turnaj o Krále Vánoc. Tento rok jsme se rozhodli uspořádat i variantu pro naše nejmladší závodníky, a tak tedy ve čtvrtek 18.12. se místo tréninku bude konat turnaj o (mini)Krále Vánoc. Zkrátka nepřijdou ani děti, které ještě nešermují. Na vítěze čekají poháry, na ostatní drobné ceny. Bude plno zábavy, tak určitě doražte, nejedná se žádný "vážný" turnaj :)
Tradiční turnaj o Krále Vánoc, pro ostřílené matadory, se pak uskuteční v pondělí 22.12., pravděpodobně od půl šesté. Systém soutěže vytvoříme podle počtu lidí, kteří dorazí. Doufejme, že již bude připravený náš nový putovní pohár, takže bude opravdu o co bojovat :)
Závody v Praze, ale i v Mödlingu
Ani s blížícími se Vánoci nepolevujeme a stále šermujeme :) Kordové kluky a holky čekají závody v Praze Vršovicích, a to v kategoriích junioři a seniorky. Zástupců budeme mít požehnaně, ani by se sem všichni nevešli, každopádně snad budeme opět vidět vysoko. Fleretisté mají tentokrát volno, pouze Andy Bímová vyrazila na závody do rakouského Mödlingu.
Držíme všem palce!
První adventní víkend opět ve znamení šermu
Ani první adventní víkend neznamená přestávku v nabité šermířské sezoně. Andy Bímová se bude pokoušet ukořistit další body do světového žebříčku na seniorském fleretovém GP v Turíně. Do Turína měl jet i Honza Krejčík, ale zdravotní indispozice mu nakonec bohužel nedovolila na závody odjet. Kuba Sobotka, Kuba "Zdenda" Zdeněk a Karel Volf vyrazí na závody evropského kadetského okruhu do německého Halle. Ani kordisté nebudou zahálet a zúčastní se mezinárodních seniorských závodů v německém Reutlingenu. Barvy USK budou hájit Matyáš a Kuba Ambrožovi.
Všem držíme palce a Krejčovi přejeme rychlé zotavení! Sledujte nejen naše závodníky online v Turíně a Reutlingenu.
Možnost doobjednání teplákových souprav a trik
Upozorňujeme na možnost doobjednání klubových teplákových souprav a trik. Bližší informace naleznete na našich stránkách v kategorii USK oblečení, nebo pište na náš e-mail, nebo se ptejte na tréninku. Další kolo objednávky bychom chtěli stihnout do konce roku, pokud se sejde dost zájemců. Tak neváhejte a objednávejte :)
154161_175934062433100_6831193_n.jpg
logo-fie_en.gif
cov-logo.jpg
Bez názvu.png
Logo HLM.jpg
www.uskserm.cz, Sámova 1, Praha 10, email: USKserm@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one